Teknik Destek Hizmetleri

  “Koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesi doğrultusunda tecrübeli ve uzman personelden oluşan teknik destek ekibimiz; gelişen ve değişen elektronik cihaz ve sistemlerin doğru ve verimli şekilde çalıştırılabilmeleri için ihtiyaç duyulan teknik destek ve danışmanlık hizmetlerini sağlamaktadır.


    Müşterilerin ihtiyaçlarının doğru şekilde belirlenmesi ile başlayan danışmanlık hizmetleri, müşterilerin şebeke ve yük koşullarının incelenmesi, değerlendirilmesi ve raporlanması ile devam etmektedir. Satın alınan ürünlerin kullanımı ve bakımıyla ilgili müşteri eğitimleri ile son bulmaktadır.


   Teknik destek hizmetlerimiz, ürünlerin müşteri ihtiyaçları doğrultusunda kurulması ve çalıştırılması ile sınırlı kalmayıp, satış sonrası bakım onarım hizmetleri ile kurumsal müşterilerin teknik personelinin eğitilmesini de sağlamaktadır.


Farklı ülkelerdeki müşterilerin teknik destek hizmetlerinin sağlanması için teknik partnerlerimizin ve distribütörlerimizin teknik personeline gerekli bilgi ve eğitim verilmektedir. Ayrıca gerektiğinde dünyanın her yerine kendi teknik personelimiz ile hizmet verebilmekteyiz.